Prohlášení o přístupnosti

Základní informace

Na těchto stránkách jsou informace související s výkonem veřejné správy zveřejňovány tak, aby se s nimi v nezbytném rozsahu mohly seznámit i osoby se zdravotním postižením. Webová prezentace vyhovuje ve vysoké míře požadavkům kladeným Vyhláškou č. 99/2019 Sb., o formě zveřejňování informací souvisejících s výkonem veřejné správy prostřednictvím webových stránek pro osoby se zdravotním postižením (vyhláška o přístupnosti).

Obsah webu

Písmo webu je definováno pomocí relativních jednotek a lze jej zvětšovat a zmenšovat nastavením internetového prohlížeče.

Veškerý obsah webu je organizován hierarchicky. Informaci o tom, kde se v hierarchii webu právě nacházíte, naleznete pomocí „drobkové navigace“.

Stránky využívají CSS. I bez těchto doplňků jsou stránky standardně ovladatelné a plně použitelné. V případě reklamy nebo upoutávky může být použita technologie Adobe Flash.

Doporučená rozšíření prohlížeče

Na tomto webu mohou být vybrané informace (dokumenty) nabízeny ve formátech PDF, DOC, XLS nebo PPT. Tyto specifické formáty umožňují zachovat formátovací a typografické prvky, které v podobě XHTML nejsou dostupné.

Pro zobrazení těchto dokumentů lze použít např. bezplatné prohlížeče, které lze stáhnout z internetu:
Adobe Reader
Microsoft Word Viewer
Microsoft Excel Viewer

Podporované prohlížeče

Podporovány jsou následující prohlížeče vždy nejméně v aktuální a předcházející verzi:

IE od verze 9
MS Edge
Firefox
Google Chrome
Safari

Prohlášení o použití cookies

Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies.

Co jsou cookies?

Cookies jsou malé datové soubory, díky kterým si navštívené webové stránky stránky pamatují vaše úkony a nastavení, které jste na nich provedli, takže tyto údaje nemusíte zadávat opakovaně. Cookies nepředstavují nebezpečí, mají však význam pro ochranu soukromí. Cookies nelze použít pro zjištění totožnosti návštěvníků stránek ani ke zneužití přihlašovacích údajů.

Souhlas s ukládáním cookies

Většina prohlížečů cookies automaticky akceptuje, pokud není prohlížeč nastaven jinak. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies. Použití cookies můžete omezit nebo zablokovat v nastavení svého webového prohlížeče. Informace o nastavení konkrétního prohlížeče naleznete na uvedených adresách:

Internet Explorer: windows.microsoft.com
Google Chrome:support.google.com
Mozilla Firefox: support.mozilla.org
Opera: help.opera.com
Safari: support.apple.com

Kontakt

V případě problémů s přístupností obsahu či funkčností tohoto webu, kontaktujte prosím webmastera Základní školy a mateřské školy Provodov, okres Zlín na email: [email protected].

Kontakt na zpracovatele stránek [email protected]